Ägedad Eesti naised

kes on soetanud endale LOVÉN disaini ja ei ole olnud kitsid kiitusega

Anna-Maria Veidemann-Makko

Anna-Maria Veidemann-Makko

“Väga minulik, õrn, elegantne, mõõtudelt paraa, mitte liiga väike ja tõeliselt siidine. Kindlasti üks lemmikuid, mida nii pintsaku kui kampsiku peal nüüd sügiatalvel kanda. Kindlasti soetan edaspidi veel sama mustriga rahakoti ja koti”
Keiu helmi grey stilistika

Keiu aka Helmy Grey stilistika

“Loven’i imeilusa fuksiaroosa pojengi-rätiku juures on nii mitu asja, mis mulle väga meeldivad!

Alustuseks loomulikult SEE värv. Fuksia roosa on aastaid üks mu lemmikvärve olnud. Särtsakas, naiselik, silmapaistev, rõõmsameelne värv. Pojeng lillena on eriline ja paljude lemmik. Minu lemmik ka 🙂 Ja mulle see maitsekas lilleillustratsioon seal rätikul väga meeldib. Rätik on iseenesest nutikalt disainitud. Ühtpidi rätikut kolmnurkselt kokku voltides jääb nähtavalt lillemuster. Teistpidi kokku voltides on tulemus hoopis triibuline. Aga minu lemmik on siiski lillemuster 😀

Ja viimasena toon loomulikult välja keskkonna teema. Loven’i rätikute materjalis on kasutatud ümbertöödeldud plastikut. Ja kuigi suures plaanis võib see panus tunduda väike, siis olen veendunud, et tulevikule mõeldes on iga nutikas lahendus ülimalt oluline.”

Nele Dvorjaninov loven postitus

Nele Dvorjaninov

“Imeilus elegantse disainiga rahakott, mida on võimalik kasutada nii väikese kaarditaskuna kui ka õlakotina. Enam ei pea kodust välja minnes kaasa võtma suurt käekotti lihtsalt selleks, et oleks kuhu rahakott panna. Samuti on minu jaoks väga tähtsal kohal taaskasutus ning Lovén tooted on kõik keskkonnasõbralikud ning nende toodete tootmisel on kasutatud ümbertöödeldud materjale”

Sanderelle beauty

Sandrelle Beauty

“Suur-suur aitäh imelise paki eest, mu tellitud rahakott & sall on taas lihtsalt võrratult ilusad! ❤ Kannan neid suure uhkustundega endaga kaasas. Super kvaliteet & disain. Ja aitäh ka üllatuse eest patsika näol, nii ilus on see! 😍😍
Karin Maandi karismatic

Karin Maandi, DJ #karinsmatic

“Selle salli tootmiseks kulub 4 plastikpudelit!♻

SERVE A GOOD PROBLEM! Kas Sinu ettevõte või bränd teeb seda? Imetlen tegemisi, mis vaatavad jätkusuutlikkusest kaugemale, kus toode või teenus on pööratud teenima kollektiivse heaolu terviklikumat eesmärki. Eestis on selles sfääris juba mitmeid tegijaid, üheks ka Raheli LOVÉN – nad korjavad kokku jäägid ja taastoodavad funktsionaalset ilu.
Tihtipeale aitab neid märgatavaks teha täpselt selline postitus siin, seega ma hea meelega annan hoogu sõna levimisele!
PS! Kui ma ei teaks, et see sall on 100% plastikpudelitest loodud, siis ma oleks pakkunud, et see on siidist.
Teele disainipood (2)

Lea, TEELE disainipoe omanik

“Olen suur Eesti disaini pooldaja ja sellest inspireerituna pakun oma pisikeses Balti Jaama butiigis “Teele Disain” butiigis, just oma lemmikuid. Pood on väike ja olen siia kogunud Eesti disaini mida ise ka tarbin ja JULGEN soovitada. Oman LOVÉN kollektsioonist vihmavarju juba 3 aastat ja julgen seda oma klientidele südamerahuga soovitada. Lisaks on mul olemas 3in1 suur rahakotikomplekt. Väga mahukas ja suvel meeldib mulle seda kanda vöökotina!”
Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.