Loven design brand beginning

AEGLANE ehk AJATU DISAIN

Luues ajatut ja mitme otstarbelist disaini soovime anda omapoolse panuse ühiskonna liigtarbimise vähendamiseks. Tooted on hoolikalt läbimõeldud ja sobivad aastaringseks kasutamiseks. Meie tooted ei ole hooajalised ja sama disain on läbiv kõikides toodetes. Nii ei tunne Sa, et sinu toode on vana või moest läinud.

Roosa sall plastik pudelitest Loven

MISSIOON

Liigume iga päevaga lähemale jätkusuutlikule disainile ja keskkonnasõbralikule toormaterjalile.
Meie südameasi on kasutada LOVÉN toodetes võimalikult palju ümbertöödeldud ja keskkonnasõbralike materjale. Täna, kui paljud meist on seadnud fookuse keskkonnasäästliku toote arendusse siis meie missioon on toota juba olemasolevatest materjalidest. Korjame kokku jäägid ja täidame maakera lilledega.

recycled plastic bottles

ÜMBERTÖÖDELDUD ja KESKKONNASÕBRALIK MATERJAL

Kas Sa teadsid, et ühe imeilusa ümbertöödeldud salli tegemiseks kulub 4 plastikpudelit? Kasutades oma toodetes ümbertöödeldud materjali anname omapoolse panuse, et meie meres ujub vähem 4 plastik pudelit. Kasutame tootmises keskkonnasõbralikke ja kemikaalidest vabasid värve. Pakendame oma tooted ümbertöödeldud ja biolagunevasse plastik kottidesse. Ja lähme järk-järgult üle ainult keskkonnasõbralikule transpordipakendile. Koos loome parema tuleviku.

♻️ Aastas toodetakse 380 miljonit tonni plastikut millest 50% kasutatakse vaid mõned minutid ja siis visatakse minema.
♻️ Vähem kui 9% plastikust taaskasutatakse
♻️ Kui me nii jätkame, siis aastaks 2050 on meie ookeanides rohkem plastikut kui on kalu!

ÜMBERTÖÖDELDUD KUNSTNAHK

Kasutame oma toodetes vaid kõige paremat ja kvaliteetsemat premium ümbertöödeldud kunstnahka. Oleme välja otsinud ettevõtted kelle fookus on toota nahka võimalikult keskkonnasõbralikult, vähendades vee- ja liimikulu. Väga oluline on ka, et kunstnaha töötlemiseks kasutatavad kemikaalid ja värvained oleksid võimalikult ohutud töötajatele ja keskkonnale. Nahk mida kasutame oma toodetes vastab ISO standarditele. Olemas on Intertek kvaliteedisertifikaat.

Roosa rahakott lillega Lovén

KVALITEET ja ÕIGLANE KAUBANDUS

Valime väga hoolikalt koostööpartnereid. Me soovime, et meie tooted vastaksid ISO standardile ja omaksid BSCI õiglase tootmise sertifikaati. Meie tootmistes ei kasutata lapstööjõudu ja töötajatele võimaldadakse ohutu töökeskkond ja õiglane töötasu.

Vihmavari naistele Loven design

FUR FREE RETAILER

Me usume, et ajad on muutunud. Selleks, et eksisteerida ei ole meil vaja enam karusloomafarme. Moetööstusel on väga suur mõju. Igaüks meist kannab riideid ja jalanõusid ning oma valikutega saame tööstust suunata. Loomanahast tooteid on kantud aastasadu pööramata tähelepanu, kust ja millistel tingimustel tuleb tooraine. Igal aastal tapetakse üle 70 miljardi looma inimkasutuseks. See on samaväärne, nagu tappa iga kuu kogu inimkond. Nahk, karusnahk, villa, suled ja siid tulevad kelleltki, mitte milleltki. See võetakse elusolendite küljest nõusolekut küsimata, varastatakse neilt. LOVÉN bränd on Fur Free ehk karusnahavaba.

feng shui armastuse õnne rahakott Loven design

SÜMBOLISM ja FENG SHUI

Me armastame pojengi ilu. Aga veelgi enam armastame me pojengi väga sügavat ja tähenduslikku sümboolikat. Pojeng kui armastuse lill kaunistab paljudes pulmades pruudikimpu või on osa dekoratsioonis. Hiina mütoloogia põhjal toob pojeng noorpaari ellu abieluõnne, küllust ja armastust. Kas pole imeline mõelda, et Sinu aksessuaar on kui Sinu talisman? Just sellepärast lähtume me oma toodete värvivalikus ka Feng Shui soovitusi luues Sulle just armastust ja raha külgetõmbavat rahakotti. Mida peal kaunistab veel pojeng. Kas pole imeline?

kingiidee kinkekarbis rahakott Lovén design

KINGIIDEED

Kingituste saamine on alati väga meeldiv aga veelgi enam meeldib meile kingitusi teha! Oleme märganud, et väga suur osa meie tooteid läheb just kingituseks ja kallima üllatusteks! Oleme loonud Sulle võimaluse lisada iga toote juurde oma personaalse tervituse, mille lisame kaardiga Sinu kingituse juurde ja soovi korral, saadame otse kingisaajale!

Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.