DSC07565

Astrid Lovén: Nagu tütar, Sündis Ka Bränd

Mida teha siis, kui Sa tead täpselt mida soovid, kuid ei suuda leida seda kauplustest? Selgub ka, et soovitud asja ei olegi võimalik soetada, kuna sellisel kujul nagu Teie seda endale ettekujutate, ei olegi olemas. Kõik sai alguse vihmararjust! Soovisin ideaalset vihmavarju mis oleks lihtsa disainiga, kuid samas elegantne ja mitte liialt edev ega liialt toretsev. Sellises olukorras valid olemasolevatest “parima”.

Mõne aja möödudes, enda esimese lapse Astrid`i ootel kasvas minus motivatsioon ühendada enda soovid, oskused ja hobi. Olles ka varasemalt seotud disaini ja tootmisega, pühendan ka nüüd kogu vaba aja aksessuaaride kujundamisele. See tegevus paelub mind ja muudab unistused reaalsuseks. Sellest kirest sündis uus vihmavarjubränd ning täna võib Lovéni nime alt leida veel teisigi tooteid, mis on loodud suure armastusega. Minu suurimaks sooviks on, et bränd areneks ja kasvaks, justnagu areneb ja kasvab tütar Astrid.

Astrid Loven Pink Umbrella

Bränd liidab klassikalist ja aegumatut stiili ning selle ainulaadne õrn pojengi muster ühendab kõiki tooteid, mis muudab esemed veelgi omapärasemaks ja eriliseks. Pojeng on imeliselt kaunis, naiselik, sensuaalne ja õrn lill, mis sümboliseerib erinevates kultuurides armastust, küllust ning abieluõnne! Lovéni toode on ideaalne kingitus igale naisele.

Minu põhimõte on lisaks ka veel see, et kõik meie aksessuaarid peavad olema mitmekülgsed ja kvaliteetsed, et moekas ja asjatundlik ostja suudaks neid miljoni muu kaubamärgi hulgas ära tunda. Armsad Lovéni fännid saadavad jätkuvalt hulgaliselt tagasisidet, mis on kinnituseks, et suudan Teile pakkuda midagi enamat kui „lihtsalt ” esemed ja olen ületanud Teie ootused. Soovin siiralt, et näete neid tooteid jätkuvalt sama ilusate ja kasulikena kui mina. Ja luban, et need saavad veelgi paremaks!

DSC01715

Astrid Lovéni Fänn

Lovéni fänn on isikupärane ja stiilne, kes armastab naiselikku ilu ja praktilisust. Seetõttu otsib ta ka toodetes maitsekat igapäevasust kuid samas elegantsi, hinna ja kvaliteedi suhet ning vastupidavust. Selle kõik olen ühendanud armastusega Lovéni brändi.

73016963_3106810119391347_7673937734142001152_o

 Meie Väärtus On Meie Töötajad

Lovénile oluline väärtus pakkuda esemeid, mis on toodetud ainult BSCI ettekirjutuste alusel, austades töötajate õigusi inimlikule tööajale ja palgale. Tunneme uhkust selle üle, et meie tooteid valmistatakse inimväärsetes ja õiglastes töötingimustes. bränd saab olla täpselt nii suurepärane kui väärtustatud on tema töötajad.

73093072_3106984046040621_8177800860399566848_o

Olgem ausad, on liiga palju tarbimist, raha raiskamist, aga me kõik saame teha endapoolse kingituse maailmale, valides kvantiteedi asemel kvaliteedi! Just seetõttu ei tooda Lovén „kiirmoodi”. Jätkuvalt hoolitseme selle eest, et kõik tooted näeksid välja ajatud, elegantsed, ainulaadsed ja oleksin seejuures multifunktsionaalsed, nii et need sobiksid kandmiseks nüüd ning alati. Selle panusega tagame maailmas väiksema tarbimise ja kaitseme keskkonda neile, kes tulevad veel peale meid.

Lugupidamisega,
Rahel Lovén

Updating…
  • Inga produkter i varukorgen.