Kohaletoimetamine

 

Astrid Accessories OÜ e-poest tellides vähemalt 60 euro eest on transport TASUTA

1.Kaupu saadetakse Rahvusvaheliselt.
1.1.Kauba saatmiskulud kannab ostja, kui tellimuse summa on alla 60 eurot ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.
1.2.Tellimused postitatakse 1-3 tööpäeva jooksul. Kui võimalik, läheb kaup teele juba samal või järgmisel päeval. Juhul, kui teil on kauba saamisega kiire, siis võib alati kirjutada selle lisainfosse ja võimalusel saadetakse Veebipoest pakk välja ka kiiremini.
1.3.Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 1-5 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 7 kalendripäeva jooksul.
1.4. Rahvusvahelised tarneajad on 7-14 päeva

Transpordi hinnad:

Tsoon 1:  Eesti, Soome, Läti, Leedu Kättetoimetamise maksumus on kuni 2.70 eurot. Täpsemad DPD, Omniva ja Itella hinnad kuvatakse kassas.

Tsoon 2: Austria, Belgia, Bulgaaria, Tšehhi Vabariik, Taani, Prantsusmaa, Saksamaa, Kreeka, Ungari, Iirimaa, Itaalia, Luksemburg, Poola, Portugal, Rumeenia, Slovakkia, Sloveenia, Hispaania, Rootsi, Holland, Holland, Ühendkuningriik maksumus on 10 eurot

Tsoon 3: Norra, Šveits Kättetoimetamise maksumus on  25 eurot

Tsoon 4: Ameerika Ühendriigid, Austraalia, Brasiilia, Kanada, Hiina, Hongkong, Indoneesia, Island, India, Iisrael, Jaapan, Kasahstan, Korea, Mehhiko, Venemaa Föderatsioon, Serbia, Singapur, Ukraina Kättetoimetamise maksumus on  20 eurot

Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.