KÜPSISED

 

Kuidas me küpsiseid kasutame

LOVÉN Design kasutab küpsiseid erinevat tüüpi toodete jaoks, mida meie veebisaidil pakume, st vihmavarjud ja rahakotid. Küpsiseid kasutatakse ka sotsiaalmeedia funktsioonide pakkumiseks, samuti veebisaidi liikluse analüüsimiseks.

Mis on küpsised?

Küpsised on väikesed tekstifailid, mis salvestatakse teie arvutisse. Tekstifail sisaldab teavet, mida kasutatakse näiteks navigeerimiseks ja kliendi kasutuskogemuse parandamiseks.

Google Analytics

Kasutame Google Analyticsi liikluse ja statistika uurimiseks meie veebisaidil LOVÉN Design. See võimaldab meil täpsemalt mõista oma kliente ja seda, kuidas nad meie veebisaidiga suhtlevad. Seda teavet kasutatakse meie veebisaidi ja sellel oleva teabe optimeerimiseks ja arendamiseks.

Facebooki pixel

LOVÉN Design kasutab Facebooki piksleid LOVÉN Disaini reklaamimiseks sotsiaalmeedia platvormide kaudu nagu Instagram ja Facebook. Facebooki pikslid võimaldavad meil leida Instagramist ja Facebookist kliente, kes on meie toodete vastu huvi üles näidanud.

Sina saad küpsised keelata ja kustutada

Kui soovite oma küpsised keelata, saate need igal ajal brauserist kustutada. Täiendava abi saamiseks järgige oma brauseri juhiseid. Lisaks saad mõnedel brauseritel brokasutada inkognito režiimi, mis kustutab brauseriakna sulgemisel automaatselt kõik küpsised või muu vahemällu salvestatud teabe.

 

Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.